Kaklasiksna suņiem un kaķiem līdz 8 kg svarā. Kaklasiksna suņiem virs 8 kg. 

Bezrecepšu veterinārās zāles. 

Kaķiem:

Blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas apkarošanai un novēršanai laika periodam no 7 līdz 8 mēnešiem.

Kaklasiksna pasargā dzīvnieka tiešo apkārtni pret blusu kūniņu attīstību periodā līdz 10 nedēļām.

Foresto var lietot kā daļu no blusu alerģiskā dermatīta (BAD) ārstēšanas programmas.

Zālēm piemīt noturīga akaricīda (nogalinoša) iedarbība (Ixodes ricinus, Rhipicephalus turanicus) un repelenta (atbaidoša) iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus) līdz 8 mēnešiem. Zāles ir iedarbīgas pret kūniņām, nimfām un pieaugušām ērcēm.

Ērces, kuras jau atrodas uz kaķa pirms ārstēšanas, var netikt nogalinātas 48 stundu laikā pēc kaklasiksnas uzlikšanas un var palikt pieķērušās un redzamas. Tāpēc kaklasiksnas uzlikšanas laikā ir ieteicama jau esošu ērču nolasīšana no dzīvnieka. Invāzijas novēršana ar jaunām ērcēm sākas divu dienu laikā pēc kaklasiksnas uzlikšanas.

Suņiem:

Blusu (Ctenocephalides felis, C. canis) invāzijas apkarošanai un novēršanai laika periodam no 7 līdz 8 mēnešiem. Kaklasiksna pasargā dzīvnieka tiešo apkārtni pret blusu kūniņu attīstību periodā līdz 8 mēnešiem.

Foresto var lietot kā daļu no blusu alerģiskā dermatīta (BAD) ārstēšanas programmas.

Zālēm piemīt noturīga akaricīda (nogalinoša) iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus) un repelenta (atbaidoša) iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) līdz 8 mēnešiem. Zāles ir iedarbīgas pret kūniņām, nimfām un pieaugušām ērcēm.

Ērces, kuras jau atrodas uz suņa pirms ārstēšanas, var netikt nogalinātas 48 stundu laikā pēc kaklasiksnas uzlikšanas un var palikt pieķērušās un redzamas. Tāpēc kaklasiksnas uzlikšanas laikā ir ieteicama jau esošu ērču nolasīšana no dzīvnieka. Invāzijas novēršana ar jaunām ērcēm sākas divu dienu laikā pēc kaklasiksnas uzlikšanas.

Dūrējutu/grauzējutu (Trichodectes canis) invāzijas ārstēšanai.

Zāles nodrošina netiešu aizsardzību pret ierosinātāju Babesia canis vogeli un Ehrlichia canis pārnešanu no pārnēsātāja ērces Rhipicephalus sanguineus, tādējādi samazinot suņu babeziozes un suņu erlihiozes risku līdz 7 mēnešiem.

Leishmania infantum, ko pārnes smilšu mušas, invāzijas riska mazināšanai, uz laiku līdz 8 mēnešiem.