VM TURBO PAPILDBARĪBA GOVĪM

 

PĒRKOT 1-4 MAISUS 5% ATLAIDE

PĒRKOT 5 – 15 MAISUS 10% ATLAIDE

PĒRKOT 16 – 25 MAISUS 15% ATLAIDE

PĒRKOT 26 UN VAIRĀK  20% ATLAIDE

Produkta ražošanā tiek izmantotas augstākās kvalitātes izejvielas, kas nodrošina izcilas kvalitātes papildbarību. Papildbarības minerālvielu un vitamīnu daudzums ir ievērojami augstāks nekā jebkurā citā VM produktā. Tajā skaitā augstais cinka saturs samazina somatisko šūnu skaitu pienā, bet augstais vara saturs pozitīvi ietekmē nagu veselību, apsēklošanas un reproduktīvos rezultātus.
 
Slaucamām govīm ir ārkārtīgi svarīgi katru dienu uzņemt minerālvielas ne tikai, lai izdzīvotu, bet arī, lai slaucamās govis varētu ražot daudz piena, netērējot šim nolūkam sava ķermeņa rezerves. Nepietiekama minerālvielu uzņemšana var novest pie produktivitātes un atražošanas rādītāju straujas samazināšanās un veselības problēmām. Šo problēmu atrisināšana izmaksās ievērojami dārgāk, kā regulāri ikdienā nodrošināt govis ar tām nepieciešamo papildbarību. 
 
Vitfoss papildbarības ražošanā izmanto augstākās kvalitātes izejvielas, kas nodrošina optimālu vitamīnu un minerālvielu uzsūkšanos. Papildbarībai ir pievienota melase, līdz ar to dzīvnieki šo papildbarību ļoti labprāt ēd.
 
Lietojiet VM Turbo to iemaisot koncentrētajā barībā, miltos vai uzberot uz barības.
 Sastāvs:
Kalcija karbonāts, lopbarības sāls, magnija oksīds, monokalcija fosfāts, cukurbiešu melase.
 Analītiskais sastāvs:
20 %  Kalcijs, 2 %  Fosfors, 6 %  Magnijs, 10 %  Nātrijs, 0,1 %  Sērs.

Par iegādi sazināties 67972506 vai ar savu menedžeri