NutriSel plus

Veselīgam dzīves sākumam

Samazina stresa ietekmi. Uzlabo ēstgribu. Palielina svara pieaugumu. Uzlabo barības izmatošanu. Nostiprina imūnsistēmu

NutriSel® ir 13 vitamīnu, 5 aminoskābju un selēna kombinācija. Satur vitamīnus: A, D3, E, C, K3, B grupa, biotīns, aminoskābes: metionīns, lizīns, treonīns, valīns, tripofāns, kā arī nātrija selenītu.

NutriSel® ir īpaši piemērots lietošanai jaundzīvniekiem un stresa situācijas, kas saistītas ar slimībām, vakcināciju, kastrāciju, atšķiršanu, pārgrupēšanu, barības maiņu, transportēšanu, nelabvēlīgiem ārējās vides apstākļiem kā karstumu.

Devas:  mājputniem- 100 ml NutriSel® plus iemaisa 200 L dzeramā ūdens. Tā ir dienas deva 1250 dējējvistām, 2000 jaunajām vistām, 2000-2500 cāļiem un 500 tītariem. Teļiem, kumeļiem, cūkām un sivēnmātēm- 2 ml NutriSel® plus (1/2 tējkarote) vienam dzīvniekam iejaucot dzeramajā ūdenī, pienā vai piena aizvietotājā. Jēriem, kazlēniem- 4 ml (1 tējkarote) NutriSel® plus pieciem dzīvniekiem dienā iejaucot dzeramajā ūdenī, pienā vai piena aizvietotājā. Sivēniem- 4-8 ml NutriSel® plus desmit dzīvniekiem dienā iejaucot dzeramajā ūdenī, pienā vai piena aizvietotājā. Laktejošām sivēnmātēm, govīm un zirgiem- 5 ml NutriSel® plus vienam dzīvniekam dienā, iejaucot dzeramajā ūdenī. Pēc NutriSel® plus lietošanas izskalojiet dzēriena traukus ar svaigu ūdeni. Uzglabāt oriģinālajā iepakojumā sausā un vēsā vietā temperatūrā līdz 25°C.

Iepakojums: 250 ml un 5 L

Ražotājs: Lek Veterina d.o.o., Beltinci, Slovēnija

Nutrisel 250 ml   papildus 5% atlaide
Nutrisel 5 L   

IEGĀDĀTIES TAGAD